Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 20:33   #417
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Z przyjemnością dołączę do grupy Niestety nie mogę używać wszystkich żeli, które bym chciała przez alergie (nasilające się zimną), na nieco więcej mogę sobie pozwolić latem (ale też bez szału bo większość jednak uczula). Moim niezawodnym ulubieńcem jest LRP Effeclar (inne apteczne tj. Avene, emolium- bardzo dobre niestety zapachy nie do zniesienia na dłuższą metę), całe szczęście latem mogę używać z Yves rocher. Organique u mnie też się sprawdza. Z tańszych isana z mocznikiem Polecicie mi coś zapachowego z delikatnym składem ?
Zobacz Alterrę. Ładne zapachy, tylko trochę niewydajne.
Nie wiem jak Fenjal zapachowo, ale składowo całkiem ok.
Evree ma też jakieś nowości- olejki pod prysznic.
Nie wiem czy nie przeładowany jest z Bielendy Golden oils olejek do kąpieli i pod prysznic. Fajnie pachnie, nawilża.

Bez zbędnej chemii żel z Fitomedu, Sylveco,Biolaven. Vianek.
Organic shop, Lavera

Jak masz problemy to możesz też spróbować sama robić żele pod prysznic. W sklepach z półproduktami znajdziesz bazy i poszczególne składniki, możesz mieszać. Dodawać olejki eteryczne-zapachy jakie chcesz.
Kwestia kasy i cierpliwości. W sumie to wychodzi jak za droższy żel.

Wpisz w gogle hasło naturalne żele pod prysznic lub naturalne kosmetyki, zobaczysz co wyjdzie- dużooo
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując