Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-30, 22:10   #4983
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem z Niną. U nas bardzo coepło, bo jest centralne z miasta grzeją więc nie muszę nic włączać, wyłączać, dokładać do pieca ale Nina w nocy się rozkopuje bardzo i wtedy nóżki się wychładzają bardzo, a ona wtedy budzi się.... Nie wiem co zrobić, żeby się nie odkrywała, bo spanie bez skarpetek na pewno jest zdrowsze przynajmniej dla stopek, bo chociaż wtedy by mogły pooddychać...
ja jak Filipa przykrywam, to koldre wkladam miedzy szczebelki lozeczka, no i jesli w pore sie obudze to jeszcze jest przykryty ale jak nie moge sie ruszyc z wyra to i czasem tez skopie tymi wierzgajacymi nozkami na szczescie nadal ma stopki przykryte jeszzcze nie skopal mi tak zeby mial na wierzchu...
pewnie gdyby sie bardzo rozkopywal, to bym mu ubierala cos na stopki bo on to zaraz ma chlodne
wspolczuje pracy, widze ze Ty rowniez masz specyficzna ta prace kochana...
ja za to na ostatniej nocy mialam dwa zgony praktycznie jeden po drugim, myslalam ze oszaleje tak nam sie nocka zaczela, jednegopacjenta reanimowalysmy ale bez skutku dziadek mial ponad 80 lat...
tez czasem mam dosc, ale jednak tam jestem i pracuje chyba jestesmy przeznaczone do tych specyficznych miejsc mimo iz narzekamy
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora