Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TUSZYN. Był tam ktoś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-27, 20:51   #49
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: TUSZYN. Był tam ktoś?

Cytat:
Napisane przez rambo
Zazwyczaj jeżdżę do Ptaka. Można tam kupić śliczne torebki i buty.... Bluzek jest od groma. Jeśli się dobrze szuka można znaleźć ładne i oryginalne spodnie. Zawsze kiedy jestem w Ptaku kupuję sopie ozdoby do włosów (chociaż większość sprzedawana jest hurtowo )

Oryginalne (chyba) kosmetyki sprzedawane są na wielu stosikach, albo przez osoby, które jeżdżą takimi wózeczkami z tymi kosmetykami

Ja osobiście lubię najbardziej nowy Polros - chociaż tam już niestety jest drożej
faktycznie bluzek jest tam mnóstwo, czasem można cos upolowac naprawdę tanio, jak byłam ostatnio to otwierali kolejną Sabrę ale głowy uciąc nie da, bo lubie mylić nazwy
perfumy widziałam, również, orginalne, ale pani tam sprzedawała, tez nie pamiętam która to hala była, kosmetyki jeżdzące na wózkach bardzo lubię widziałam tam tez szafe z Lumene, wtedy już jak wycofywali ją z Natury, juz miałam kupowac baze na zapas, ale nie kupiłam i żaluje, bo ostatnio kupiłam w Kielcach jednak na zapas i przez nieuwage kobieta wcisneła mi te starą wersję i termin ważności do grudnia tego roku
ja jakoś nie lubie kupowac tam jeansów, bo już wtopiłam 2 razy kupiłam 2 szt. w tamtym świetle wyglądały znośnie, ale czar prysł po pierwszych użyciach
ale spodnie dresowe tylko tam kupuje, dobrej jakości, duży wybór kolorów
paski, torebki, plecaki równiez tylko tam, u mnie w mieście wyboru brak
kurtki sa bardzo tanie tam, spodnie w kant też
wogóle lubię tam jezdzić, droga męczaca ale warto naciągnie się rodziców na coś skoro sponsorują
na ozdoby do włosów nigdy sie nie skusiłam, za dużo tego tam jest, a nie mam cierpliwości do oglądania i wybierania
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując