Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-13, 11:02   #2572
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Lisabeth... a jaka henna da efekt, powiedzmy średniego brązu, ciemnego blondu ale bez tych nieszczęsnych rudych refleksów?? Juz nawet nie chodzi o dokładnie "myszowaty blond" :P Tylko o jakiś konkretny nie za ciemny ale też nie rudawy

Bo wyczytałam że ta naturalna henna ociepla naturalny kolor... na różnych swatchach jak oglądałam to faktycznie wychodzi poprostu ruda
Ja co prawda nie Lisbeth, ale z tego co sie orientuje nie da sie henna osiagnac koloru chlodnego i nie za ciemnego. Swojego czasu robilam mieszanke henna + indygo + amla (amla ochladza kolor), wychodzil chlodny czekoladowy braz. Zeby wyszlo cos nie w strone rudosci powinnas dodac indygo, za zimny kolor odpowiada amla. Poczytaj na stronie mazidla.com, jest tam duzo informacji na temat mieszanek i efektow.

Popatrz tutaj, po kliknieciu na zdjecie pojawia sie opis mieszanki jaka dana osoba robila i efekt jaki uzyskala http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora