Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-10, 09:42   #1098
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam
dziewczynki, nabawilam sie 2 dni temu przebarwien po solarium eh :/ chodzi o twarz.
Jestem lekko opalona na buzce (rozow-brzoskiwniowo-brazowa) no i niestety do tego mam 3 plameczki nieco ciemniejsze i jedna spora biala - wogole nie opalona
Oczywiscie jaknajszybciej chce sie pozbyc tych przebarwien..tylko piszecie ze acne-derm wybiela nieco skore (rozjasnia).
To jak ja mam sie smarowac ?
Cala twarz a na ciemniejsze plamki odrobinke wiecej? Bo szukalam odpowiedzi na to pytanie w watku..ale tyle stron, wiec moze cos ominelam.

Na dodatek chce odrobinke jeszcze poczekac az nieco zbledne i zobaczyc jak te plamki wygladaja.. bo teraz jestem jednak nieco opalona.. no i ciezko zobaczyc.. Mam wrazenie ze im bardziej bede spowrotem "bledła" tym bardziej ciemne beda sie wydawa te plameczki.. (zreszta to chyba jasne..)

I jeszcze jedno.. gdyby sie okazalo (bo to tez moze byc) ze jestem w plamki.. : bialo-brazowe (rozne) jak stosowac acne? tez na cala buzke?

Moze ktoras miala podobny problem..
przepraszam jesli sie powtarzam i za troche chaotyczny styl pisania

prosze o odpowiedz
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora