Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-10, 10:40   #1099
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
AsikS bardzo Ci dziękuję. Oby to wynikało tylko z tego pędu do szybkich efektów.. Zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana... Dobrze że nie narobiłam sobie jakiejś poważnej szkody. Dzięki za schemat, chyba trochę z Ciebie ściągnę bo moja skóra może nie wytrzymać mojego pomysłu: AD, Effaclar K, AD, Effaclar K, itd...Przerywane tylko popołudniową kuracją olejku Dr Hauschka i Physiogelem.. Teraz mój plan dnia będzie wyglądał tak(mysle że to dobry układ?):
rano:
-Physiogel
-Bioderma Hydrabio tonik
I tu zależy czy wychodzę z domu czy nie: physiogel krem, jakieś kolorowe mazidła typu podkład, puder, których nie wymieniam ze względu na nieustające poszukiwania "ideału". W planach filtr i mazidła (filtra narazie brak gdyż jestem w trakcie desperackiego poszukiwania próbek........) /
lub, gdy nikt nie widzi, olejek z nasion wiesiołka
wieczorem:
-Bioderma Sensibio H2O (do zmycia oczek)
-Physiogel
-AD / Olejek Dr Hauschka / Effaclar K / Dr Hauschka (jak u AsikS)

Ewentualnie, kiedy buźka już do tego przywyknie, pokuszę się o podwojenie kwasów czyli: 2 noce pod rząd AD/Dr Hauschka/2noce pod rząd Effaclar K/Dr Hauschka
Aha, myślicie że nie za dużo tych kosmetyków? To chyba rozsądny zestaw? Kupiłam jeszcze Krem Hydrabio Riche z Biodermy żeby stosować na zmianę z Physiogelem ale chyba sobie narazie daruję..

Lena - przede wszystkim obserwuj swoją skórę i jej reakcję. Każda (każdy) z nas reaguje inaczej, więc gotowej recepty nikt Ci nie da.
Ale sądzę, że wieczorne używanie kwasów przeplatane nockami na nawilżanie cery, to dobry patent. Tak mi poradziły Dziewczyny i ja jestem zadowolona.

Wszystko OK, tylko filtr, filtr, filtr! To jest podstawa pielęgnacji przy stosowaniu kwasów.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora