Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 12:18   #1104
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Lena - przede wszystkim obserwuj swoją skórę i jej reakcję. Każda (każdy) z nas reaguje inaczej, więc gotowej recepty nikt Ci nie da.
Ale sądzę, że wieczorne używanie kwasów przeplatane nockami na nawilżanie cery, to dobry patent. Tak mi poradziły Dziewczyny i ja jestem zadowolona.

Wszystko OK, tylko filtr, filtr, filtr! To jest podstawa pielęgnacji przy stosowaniu kwasów.
Dzięki. Tak też zrobię. Wczoraj nałożyłam na noc Effaclar K i muszę przyznac że jest delikatny. Zero zaczerwienienia i pieczenia, ale to w koncu tylko 1,5%.. Rano cera była taka miła w dotyku, jakby nawilżona. Ehh... Zeby tylko pomogło na ten dziadowski trądzik...
Odnośnie kwasów..wiem że to podstawa ale cięzko jest zdobyć próbki a przy mojej cerze nie odwazę sie kupić w ciemno Na samą myśl o tym że mam nałożyć 2ml tłustej,świecącej substancji dostaje palpitacji serca.. Mam wrażenie że prawie każdy krem mnie zatyka.. Zresztą to nie tylko wrażenie...
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora