Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-23, 09:31   #2974
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
antykoncepcja hormonalna zepsuła mi zdrowie, skórę (zrobił mi się na całej twarzy bolący i zaostrzony trądzik różowaty) i włosy - prawie wszystkie wypadły… radzę się dwa razy zastanowić nad braniem, bo skutki uboczne w trakcie i po odstawieniu są fatalne i później latami trzeba to leczyć
Skutków ubocznych w takcie brania nie mam żadnych, dosłownie żadnych. Na skórę nigdy nie mogłam narzekać i tak jest do dziś ( nie używam nawet podkładów), a włosy wypadają mi w takim samym tempie jak kiedyś (sporo - ale kucyk ma tę samą grubość). Zaczynając brać pigułki zrobiłam o nich porządny wywiad, to była moja świadoma decyzja. Niestety na chwilę obecną nie wyobrażam sobie powrotu do czasów sprzed - wiecznej anemii, nieregularnych cyklów. No i oczywiście komfort psychiczny związany z właściwym zastosowaniem

Nie wiem oczywiście jak to będzie przy odstawieniu, ale nie demonizuję hormonów. Pamiętajmy o tym, że ich działanie (po za oczywiście głównym zadaniem) bywa dla każdej z nas bardzo różne.

Zgodnie z tematem wątku opisałam dość niespodziewane działanie suplementu - i tego się trzymajmy
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując