Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielone włosy
Wątek: Zielone włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 16:25   #454
lilixellie
<3
 
Avatar lilixellie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Angry Problem z końcówkami włosów

Jeżeli jest ktoś kto miał podobny problem bądź ma pojęcie o fryzjerstwie bardzo proszę o radę. Ponad 2 lata farbowałam włosy na blond, ogólnie bardzo często rozjasniałam włosy (sama w domu) co doprowadziło do tego że moje grube długie włosy stały się bardzo krótkie, poniszczone i cienkie ;( W wakacje postanowilam że powrócę do brązu by ich już nie męczyc, na platynowy blond połozyłam farbę sayossa jasny brąz, otrzymałam jasny brąz z poświatą zieleni, z czasem było coraz gorzej więc po miesiącu postanowiłam pofarbować jeszcze raz, było trochę lepiej natomiast kolor wydawał mi się zbyt nudny i mysi dlatego postanowiłam zmienić kolor na kasztanowy brąz, uzyłam farby z schwarzkopf w postaci pianki, wyszło tak że odrosty miałam koloru jak na opakowaniu natomiast końcówki znów miały poświatę zieloną, postanowiłam że odczekam ponad miesiąc by kolor się wypłukał i znów powtórzyłam farbowanie tą farba, efekt? Znowu odrost idealny a końcówki wręcz czarne z poświatą zieloną ;( Moim problemem jest głownie też to że noszę doczpianie włosy clip in i bardzo widać różnicę miedzy moimi włosami a doczepkami które są w kolorze kasztanowego brązu. Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić jak pozbyć się tej ciemnej zielonej poświaty byłabym wdzięczna
lilixellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując