Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-07, 11:10   #2435
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Mam juz moje bardzo kolorowe
Zamowienie z yooxa
Kolory przepiekne!!! Wiem ze juz jesien zima idzie.. ale ciesza oko
Od kilku tygodni chodzila za mna torebka Jet Set Travel Lg Crossbody.. do tej pory nie ogladalam nawet tych mniejszych torebek Korsa.. bo najzwyczajniej w swiecie wydawaly sie dla mnie zamale.. ale wkoncu przymierzylam ta i zobaczylam ze sporo sie w niej miesci
Chcialam na poczatku neutralny kolor.. ale na yooxie trafila sie dosc fajna cena 105 euro wiec zamowilam.. wachalam sie pomiedzy kolorami i ostatecznie wzielam 2. Czerwona Chilli i rozowa Fuchsia.
Ktora zostawie nie wiem sama bo obie sa piekne.. ja uwielbiam wszelkie roze.. ale ta czerwien tez kusi...nie wiem ktora bedzie dla mnie bardziej uniwersalna...
Wzielam tez 2 portfele bo zachcialo mi sie nowego.
Ale nie wiedzialam ktory model wiekszy czy mniejszy.
I mam duzy jet set travel continental kolor fuchsia
I mniejszy jet set travel ktory ma przegrodke na telefon kolor Sun.
Swoja droga bardzo ladny tez zolty kolor.
Musze tylko posprawdzac czy banknoty bez zaginania sie zmieszcza.
I czy uda mi sie ulokowac jakos moje karty i inne rzeczy.
Rozowy portfel w porownaniu z zoltym jest ogromny. Ale do torebki wchodzi spokojnie
Przedemna ciezki wybor..
Wy co myslicie? Co zostawic a co odeslac?
Ps. Wszystkie torebki i portfele maja zlote okucia.. na zdjeciach tego dobrze nie widac.

Załącznik 6066123
Załącznik 6066124Załącznik 6066125Załącznik 6066126Załącznik 6066127Załącznik 6066128Załącznik 6066129Załącznik 6066130Załącznik 6066131
Śliczne kolorki, chyba róż mi się najbardziej podoba fajny akcent kolorystyczny.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora