Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-21, 06:57   #3739
Chi_mera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez empiezo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było
Póki co po 3 i pół miesiąca mam na liczniku -15/16kg. Od tygodnia dołączyłam również ćwiczenia. Od dwóch tygodni powoli dodaję do diety owoce w małych ilościach, strasznie mi ich brakowało, więc od czasu do czasu sobie pozwalam.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------




Nie przejmuj się, ja też miewałam zastoje, zwłaszcza w drugim miesiącu, chyba łącznie uzbierało mi się dwa-trzy tygodnie. Nie poddawaj się, a niedługo zobaczysz efekty.

Świetny wynik! Gratuluję!
I dziękuję za wsparcie. Nie poddaję się Jakoś po tych trzech miesiącach dukanowy sposób odżywiania tak wszedł mi w krew, że stał się dla mnie normalnym sposobem odżywiania.
Niedawno odkryłam w Biedronce pyszne kabanosy/kiełbaski 100% z mięsa z kurczaka. Jadłyście? Co o nich myślicie?

@adaikaka w książce na str. 62 Metody... jest informacja, że "rytm diety może wyglądać następująco: 1 dzień czystych protein/1 dzień proteiny + warzywa albo dojść do liczby 5 dni protein/5dni proteiny + warzywa". Dukan zwraca również uwagę, aby dni proteinowych nie było więcej niż warzywnych. Zatem rytm 2/2 jest moim zdaniem jak najbardziej ok.
Chi_mera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując