Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-01, 08:00   #2944
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja po jednym weselu usłyszałam , że wyglądam upiornie i przerażająco
brzmi jak komplement
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja raczej sporadycznie słyszę komantarze na temat mojej jasnej cery (jeśli już, to zwykle pozytywne), ale ja też nie należę do tych ekstremalnie jasnych.
Pamiętam jednak taki dość śmieszy przypadek, może już nawet kiedyś, dawno temu, go tu przytaczałam. Mianowicie, w czasie studiów pracowałam w sklepie z biżuterią, a był to czas, kiedy ubierałam się praktycznie tylko na czarno i smarowałam wary krwistą czerwienią, raz odwiedza sklep mama z małym dzieckiem. Mama rozgląda się wśród asortymentu, a dziecko chowa się za gablotą i wystraszone, szeptem do kobiety: 'mamo, to chyba jest czarownica' Ten 'komplement' był oczywiście skierowany do mnie Mama spłonęła rumieńcem i niezwłocznie opuściła ten przybytek
A ja rozmyślałam, czy chodziło mu o taką śliczną czarownicę (jak czarnowłosa kuzynka (?) Sabriny z serialu animowanego - pamiętacie? Jak ona się nazywała?? To było coś na zasadzie analogii Alina-Balladyna...), czy raczej o taką niezbyt urodziwą na miotle Do dziś nie wiem Ale w połączeniu koloru czarnego i czerwonej szminki nadal gustuję, chociaż nie tak, jak za młodych lat
no mnie jeszcze nikt do czarownicy nie porównywał
ale kilka razy usłyszałam, że wyglądam jakbym ''uciekła z anime' albo coś w tym stylu (zdaje się, że miałam wtedy ze sobą swój miecz), czego nie mogę pojąć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora