Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 20:26   #3873
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 - używam go "na wyjścia", albo jak potrzebuję większego krycia. Przypomina mi Double Wear tylko trochę w wersji "soft". Najlepiej wygląda nałożony na dobry krem nawilżający + zaaplikowany pędzlem. Wtedy najładniej wygląda cera, długo się trzyma i kryje mniejsze niedoskonałości. Dla mieszanych (i tłustych w kierunku mieszanej) cer powinien być dobry. Dla suchych już nie.
Po kilku godzinach świeci mi się strefa T, ale dla mnie to norma
Jak zazwyczaj w przypadku podkładów matujących + długotrwałych szybciej zasycha i jest gęstszy, dlatego aplikacja pędzlem daje lepszy efekt. Ale palcami też daje radę

Ja na co dzień wolę lżejszy podkład (mój ulubiony to Skin Foundation BB), ale to dlatego, że 1. nie chce mi się rano tak precyzyjnie malować pędzlem 2. już się nieco starzeję i wolę, kiedy cała twarz nabiera blasku, nawet jeśli prześwitują przebarwienia

Mimo, że nie używam codziennie to i tak go lubię.

Dziękuję za opis wrażeń z użytkowania Szkoda, że krycie raczej słabe.


Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość


Biegło prawie 12 tyś osób


Też mam chęć na O.P.I i CG. Muszę dorwać zieleń i granat
Mam chrapkę na te dwa lakiery Exotic Encouters i Man Hunt z China Glaze
Myszko, gratuluję kondychy! Ja też biegam, ale w zasadzie tylko wtedy, kiedy autobus mi prawie odjeżdża


Solciuchna - zdaje się,że wyciąg/sok z aloesu super kojąco działa na oparzenia
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora