Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 22:43   #1484
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja mieszalam z alfaparfu poziom 11 z 10. Niby w ulotce napisane, ze nie wolno, ale pytalam Bunny, a ona powiedziala, zebym sie nie przejmowala.
Dzieki za info Katja. To super, bo juz myslalam, ze beda lezaly i sie kurzyly, a ja bede dokupowac znowu inne kolory

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, zmieszaj, moze uzyskasz cos ciekawego, ale nie szkoda Ci na siłe ich uzywac? zostaw sobie niech leżą zuzyją się z czasem same własnie albo pasemka jakies czy odrosty
Rowniez dzieki
Cenowo kosztowaly tyle samo, co regularne, a i tak na sztuce wyszlo mnie 25 zlotych Chodzi mi glownie o to, ze ja mieszam farby (fiolety z popielami, lub perly z fioletami czy cendrem - wszystkie najjasniejsze blondy), a nie chcialabym dokupowac brakujacych, skoro juz mam te rozjasniajace z identycznymi cyframi po kropce.

Masz racje, do pasemek sie przydadza rowniez

Fryz, ja farb mam...... obecnie 14, w tym te 4 rozjasniajace . Wystarczy mi na caly rok (1,5 farby co miesiac hi hi), a jeszcze mame podbarwie swoimi, by nie kupowala nowych.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-12-14 o 22:44
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując