Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 22:50   #462
Magnus123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Ogólnie to odkąd zaczęłam cudować z naturalną pielęgnacją twarzy, to wszystko się tylko pogorszylo i nie mogę wrócić do pierwotnego stanu. Oleje powodowały u mnie wysyp i to spory, dlateog nawet kwasu się boję
Teraz staram się nawilżać twarz, krem, maseczki itp i nic . Wybieram się do dermatologa, ale jak powiem, że "moim problemem jest nadmiar sebum" to pewnie mnie zignoruje
I ostatnio wyskakują mi jakieś przedziwne krosty, które nie ropieją, tylko tak sobie siedzą i siedzą na buzi i niczym zwalczyć ich nie można... Nie wiem, może to jakaś alergia
ale dzięki za rady, nie będę owego specyfiku kupować bo jednak czasem coś tam mnie zapcha...
A te krosty dają jakieś inne objawy? Bo skoro siedzą i siedzą, to może to grzybica?

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Brałaś ostatnio antybiotyki? Może to wynik wyjałowienia organizmu?[COLOR="Silver"]
Magnus123 jest offline Zgłoś do moderatora