Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-03, 20:50   #2580
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jasne ze rozumiem. Ja mam niewielka kolekcje kosmetykow- po kilka/nascie sztuk kazdego (poza rozami. Te mam dwa ) i tez wielokrotnie slyszalam po co to, po co takie drogie, na co tyle itd. W koncu przestalam pokazywac ludziom kosmetyki. Albo w publicznym miejscu nie uzywam tych drozszych gdy ktos jest swiadkiem bo czuje sie napietnowana. :/
Ja tam juz na to nie zwracam uwagi publicznie ale "dokumentowanie" moich zbiorów to jeszcze nie na moje nerwy, widziałam co u innych bylo i nie oj boje sie
Ale publicznie to szanelami sie nie boje malować





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co to za maska z łosia (łosia?! czy mleka łosia? )? Nie mogę znaleźć linka Na co ona jest?



zaraz znajdę link


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Kusicielko zgrzeszyłam - kupiłam obie maseczki mam nadzieję, że łoś pomoże na przesusz, a ta oczyszczająca pomoże pozbyć się zaskórników



No mój już poszedł w las kupiłam maseczki do twarzy i 2 do włosów (ale i tak musiałam jakąś kupić, więc po części czuję się rozgrzeszona) poza tym - to pielęgnacja, więc się zużyje
Trzymam kciuki jak cos to bij mnie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora