Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-13, 21:02   #3712
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

[QUOTE=stoprocentserca;127 20029][QUOTE=trulina;12713387]

pisalam juz w tym watku- nie paamietam dokladnie ale wiem ze kuracje trwaly ok 6 miesiecy i wg mojego dermatologa ktory obliczal to przy mnie wzielam odpowiednia dawke, a ta druga kuracja byla jakby uzupelnieniem. Natomiast moja obecna pani dermatolog uwaza ze nie wzialam calej dawki nie wiem czy tak tylko mowi bo chciala mnie przekonac do 3 kuracji bo wiedziala ze nic innego nie wymysli czy co...? teraz biore 20 mg /dzien, wiec kuracja bedzie dluzsza. Ale co do efektow- na pewno 2 kuracje tak czy tak wiele mi daly, nawroty (ktore mialam okolo pol roku- 8 miesiecy po odstawieniu izo) byly ale w porownaniu z tym co przed kuracjami to były niewielkie. Wiec ogolnie nie moge powiedziec ze uwazam te kuracje za bezsensowne. Z tym ze placac taka kase spodziewalam sie czegos lepszego...

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------
dzieki za info a czy po kolejnych kuracjach nawroty byly coraz mniejsze czy zawsze takie same?skro byly niewielkie to czemu nie zdecydowalas sie ich leczyc czymś mniej inwazyjnym?dermatolozka obiecala Ci,ze tradzik juz teraz zniknie na zawsze?ja juz stracilam taka nadzieje
trulina jest offline Zgłoś do moderatora