Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-28, 22:54   #4651
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
mnie się trafiło za £23...
ale w naturisimo działa teraz kod: FIRST na 10%


jeszcze poczytam i przemyślę

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

To natestowałaś, muszę rzucić okiem na ich kremy pod oczy



Sama przyznaję, że mam dużo szczęścia ostatnio, a po cichu Ci powiem, że to jeszcze nie koniec, bo dzień później udało mi się załapać w kolejnym rozdaniu, ale niekosmetycznym, pochwalę się chyba na tym naszym wątku "eko dom" lub plotkowym, bo oprócz nagrody jest jeszcze jej bardzo ciekawa historia w tle Od wielu lat biorę udział w różnych konkursach i czasem coś się trafiało raz- czasem dwa razy do roku, ostatnio jednak sama w to nie za bardzo wierzę, co się dzieje



Wypróbowałam dzisiaj szampon Alterry makadamiowo-figowy i po pierwszym użyciu jestem jak najbardziej na tak Jeszcze nie wiem, który wolę, czy ten czy poprzedni z kofeiną i biotyną, ale ten zapowiada się super. Włosy się po nim pięknie układają i nie wysuszył, choć myje bardzo dokładnie. Przyjemnie nawet pachnie.

Testuję też próbki hydrogelu Alvy ( po pierwszym użyciu nie zauroczył mnie, ma przezroczysto- mleczne zabarwienie, lekki i wchłania się błyskawicznie do matu i napina skórę, aż lekko mrowi, ale z nawilżeniem chyba średnio, musiałam się ratować tą dwufazówką AMB i nic więcej do szczęścia nie było potrzeba jeszcze dam znać co do tej alvy)
oraz JMO firming eye gel (po pierwszym użyciu mi się podoba, napina skórę wokół oczu, nie podrażnia, leciutko nawilża, ale obawiam się, że może ciut za lekko nawet na dzień, nałożyłam na niego w każdym razie jeszcze serum Alterry i jeszcze kolagen i podobało mi się to, że nawilżenie się zwiększyło natychmiastowo, ale i uczucie liftingu po JMO nie zostało zniwelowane, póki co jestem za.)
Fajny jest też krem z kofeiną, mega wydajny, dobrze nawilża i bosko pachnie.

Zazdroszczę (pisz co to takiego, ciekawam ).

U mnie na bakier ze szczęściem, kurcze nawet serum Alterry dla mnie nie było, mama tż przyjeżdża i zrobiłam krótką listę z rossmanna i właśnie mi napisała, że nie było wszystkiego. Kupiła za to szampon morelowy, maskę z granatę i sama wybrała jeszcze jakąś odżywkę... (oby z Alterry).

Dawno temu miałam próbki JMO pod oczy, z tego co pamiętam to fajny nawet był ten żelik. A wiadomo co w nim zmienili?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora