Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 00:08   #354
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Olsonex zapomniałam o jednym sposobie domowym, który mnie pomógł, a mianowicie przecieranie twarzy mlekiem jako tonik. Ja szybko pozbyłam się w ten sposób pryszczy jednak co kilka tygodni warto zrobić małą przerwę, bo przestaje działać.
Myślisz ze może byc mleko sojowe? Soja jest ponoc pomaga na trądzik no ale to mleko które mam w domu ma cukier z trzciny cukrowej wiec juz chyba niezadobrze o_O

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
... A może macie jakąś maseczke - cud ?? Mam jeszcze pytanie... Zamówiłam sobie plasterki nivea około rok temu... i jak ich używam, to prawie żaden wągier mi nie wychodzi, tylko te takie malutkie, co nie mają tego czegoś czarnego... co mam zrobić żeby te czarne też wychodziły, albo, żeby nie było ich widać ??
Na każdego dziala co innego. Musisz sama popróbowac Jest wątek o domowych sposobach na trądzik no ale żebys potem nie miala do kogos pretensji ze Ci cos zaszkodziło bo tak tez może byc
Co do tych plasterków to nie pomoge bo nigdy nie używalam. Wągry mam ale juz sie do nich przyzwyczaiłam po tych 4latach Poprostu ich juz nie zauważam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując