Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-18, 14:31   #3537
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dziewczyny, dziękuję
Ja wiem że to niby tylko samochód, ale ja się niestety zdążyłam do niej bardzo przywiązać. To był samochód który miał mi pomóc w przełamaniu się i do dzisiaj wszystko szło naprawdę nieźle.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Strachulcu - pasy to naprawdę genialny wynalazek. Uratowały mi już kilka bliskich osób - zimą trzech przyjaciół (no - dwóch przyjaciół i jednego kumpla) przy czołówce, a w ubiegłym roku męża (dachowanie, samochód do kasacji).
Ja nie wyobrażam sobie jeżdżenia bez pasów to rzeczywiście genialny wynalazek a pamiętam jak się wiele osób burzyło kiedy ileś lat temu wprowadzili obowiązek jazdy w pasach w mieście.

Cytat:
Wypadki się zdarzają, niestety. Jeśli człowiek nie jeździ jak Jędrzejczak - zwykle nie kończą się tragicznie. Zadręczanie się nic nie da, bo przecież równie dobrze mogłaś spaść ze schodów, albo zadławić się jedzeniem - też niebezpieczne czynności i też się zdarzają. Rozważania w rodzaju, co by było gdyby nie mają sensu. Wiesz o tym dobrze.
Wiem o tym bardzo dobrze, ale chwilowo jakoś mi niemyślenie i nierozważanie zupełnie nie wychodzi.
Cytat:
A już samochodem zupełnie nie warto się przejmować! Wypadek nie był z Waszej winy - ubezpieczyciel zwróci Wam pełną jego wartość. To tylko rzecz i nawet nie pachnie ładnie.
Nieprawda - moja Honda pachniała bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
Dobrze, ze nic Wam sie nie stało i to jest najważniejsze, samochód to tylko rzecz nabyta i dobrze że spełnił swoje zadanie i zamortyzował siłe uderzenia

Trzymaj się mocno i postaraj nie myśleń co by było gdyby....
Staram się
Cytat:
Sabbath, akurat ten samochód pachniał ładnie, miał skórzane siedzenia... <też ociera łezkę>
A nie mówiłam w planach było żeby pachniała Organzą albo Shalimarem
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora