Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-31, 09:22   #4475
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Masz pewnie rację. W ogóle nie pomyślałam o srebrze/złocie na ubraniu, bo to zupełnie nie mój styl. Miałam więc na myśli tylko biżuterię.

Pomimo ciągłego wpatrywania się w te palety, mierzenia nie potrafię zawęzić pasujących mi kolorów bardziej niż po prostu do lata. Zdaję sobie sprawę, że nawet pomiędzy letnimi podtypami te kolory są bardzo różne, ale nie umiem wychwycić tych różnic - czy bardziej mi służy kolor nasycony, rozbielony czy zgaszony. Na zasadzie eliminacji wykluczyłam inne typy - wiosenne przez zielenie i żółcie, jesienne przez pomarańcze i brązy, a zimowe przez fiolety i intensywność kolorów.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Starałam się zaznaczyć kolory, w których wydaje mi się, że jest mi dobrze, ale z drugiej strony to tylko kolory na monitorze i mogą się różnić od rzeczywistych, a poza tym zaznaczanie "z pamięci" też może powodować jakieś pomyłki.
Jeśli już widzisz, że na pewno jakieś lato, to już jest dobry wynik. Pamiętaj, że to autoanaliza, nie jesteś przeszkoloną kolorystką z doświadczeniem, nie musisz rozponawać od razu tak subtelnyc hróżnic między kolorami. Poza tym wobec siebie samych nigdy nie jesteśmy tak obiektywni, jak wobec obcych. Dlatego 2-3 możliwe typy to dobry rezultat. teraz daj sobie czas, jak będziesz miała okazję, przymierzaj różne kolory i po jakimś czasie powinno ci sięwyklarować, który konkretnie podtyp.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora