Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 13:51   #3425
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

DOOOOOOSYĆ
bo w kompleksy popadne
jak to powiedział pewien pan ...
czy ta pani jest idealna -
czy ta pani jest piękna
czy ta pani jest sexy

ja przechodziłam manię odchudzania i nie wiem czego tam jeszcze ... ważąc 54kg przy 164 cm ... byłam na diecie białkowej i schudłam do 49kg .... potem, jo jo jo jo jo jo w 3 tyg przytyłam do 63
masakra ..... i nagle przestałam o tym myśleć i zaczęłam wyglądać jak teraz. Czy dobrze, czy źle .... jest ok. Bywa więcej, bywa mniej ... nie szukam wałeczków itp ... jak są , to niech im biedra lekkimi będą, sie zamaskuje (na wymiankowy z 5cm mogę dać za 5 cm wzrostu)
każda z nas coś by dodała, coś by odjęła .... ważne by mieć rozsądek .... tak jak wy ... konkretna dieta, nie jakieś głodówki (matko),
Hanneke dla Ciebie nie tylko za sukces, ale i zdrowy rozsądek ... bo to kurcze za duzy spadek moim zdaniem ... przewrażliwiona jestem po tej mojej diecie (nie będę sie rozpisywać dlaczego ją musiałam zakończyć)

właśnie specjalistki
pomóżcie mi dobrać ćwiczenia na kwadratowe biodra (cecha mojej rodziny) ... rozumiecie po bokach mam takie poduszeczki ... podusie ... jasieczki ...

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to ja z pytankiem z tematu pokrewnego. chce hula hop
Na co zwrocic uwage przy zakupie? jakie jest dobre? ciezsze? 2 kg to ciezkie czy lekkie? czy hula hop robi talie osy ?

plose poradzcie.dziekuje
o a ja tak luuuuubię
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora