Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 13:55   #3427
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja lubię

Agusia! To drugie zdjęcie to jakieś nienormalne jest... Ja tam Cię nie widziałam bez ubrania, ale na 100% przesadzaz.

I o Fance tez pomyślałam, że nas zdołuje
Nie przesadzam
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
mnie sie takie gitarrry podobaja a facetom to juz w ogole
Wiesz akurat zdanie facetów kompletnie mnie nie obchodzi ważne jak sama się ze sobą czuję
Zrobiłabym zdjęcie i Wam wstawiła ale nie chcę Was straszyć
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Hanneke! Przyjeżdżaj szybciutko do mnie na sernik! 50 kg przy 170 cm... ja przy tym wzrości najmniej ważyłm 55 i uważam że jak patyk wyglądałam
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że wyglądałam jak patyk jak ważyłam 53kg a mój wzrost to 168cm
Dziewczyny nie przesadzajmy Każdy ma inną budowę Już kiedyś pisałam że inaczej będzie wyglądać osoba która ma mięśnie a inaczej osoba która ma prawie sam tłuszcz mimo że obie mogą ważyć tyle samo
Ja ważąc 52kg przy 169cm wzrostu nie wyglądałam jak patyczak, przeciwnie wciąż miałam spore krągłości I nikt nigdy nie wspomniał że jestem za chuda

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Agus-faceci maja taka partycje mozgu zwaná "po co im to" i nie przeskoczysz tego. jesli on ma hobby i kolekcjonuje cos.. to powinno odebrac mu wszystkie argumenty.


kupilismy bilety do Polski
Jak pisałam on nie uważa swojej pasji za hobby i tu się pojawił problem Generalnie to że kupuję perfumy, minerały, staniki czy inne rzeczy mu nie przeszkadza bo nie wydaję jego pieniędzy Problem by się zaczął jakbym zaczęła wydawać jego pieniądze

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jako, że nie ma nic gorszego niż jo-jo to się stosuję do zaleceń przy diecie i powoli wprowadzam produkty. 2 kromki pełnoziarnistego dziennie, 2x w tyg. produkty skrobiowe, 2x w tyg. szaleństwo itp.

Mi też się takie sylwetki najbardziej podobają, no oczywiście nie ta w gorsecie, bo to z lekka chore, ale te naturalne jak najbardziej.

No pewnie, jak się źle czujesz to jak najbardziej warto o siebie zadbać Tym bardziej, że Ci się chce.

Zapewniam, że nie jestem W żadną koszulę 38 nie wejdę, bo mi się nawet łapa nie zmieści, z 40 to też średnio. Sadełko mam, bo nie mam mięśni. Nie mam zaburzonego obrazu własnej osoby. Nigdy w życiu nikt mnie nie nazwał chudzinką, hehe, taka budowa Udko też mam solidne. Kg to nie wszstko. Ty na zdjęciach wyglądasz szczuplutko

Co do postawy życiowej, o zgadzam się z Tobą i z Rzabką. Nie warto chować wszystkiego do przysłowiowej skarpety, bo tak naprawdę nie wiadomo jak długo będziemy na tym świecie. Trzeba w końcu coś mieć z życia, a nie po to się pracuje żeby całe życie tylko oszczędzać.
No właśnie o tym wyżej pisałam

Spokojnie taką figurę chcę zachować, zresztą w moim przypadku choćbym nie wie co robiła to inaczej się nie da heheh Klepsydrą jestem byłam i zawsze będę taką talię i biodra też zawsze będę mieć Chciałabym tylko żeby przejścia były bardziej płynne Nie wiadomo jakiego ciała nie potrzebuję mieć, już mi przeszła obsesja na tym punkcie hehe

Mariola, wiek nie ma tu nic do tego Dwa przykłady:
1.Mam koleżankę która waży ponad 110kg a ma 25 lat i czuje się ze sobą bardzo dobrze, ba! uważa się za super atrakcyjną dla facetów
2.Moja mama mimo że jest przed 50 dobrze się ze sobą nie czuje Przez problemy z tarczycą mocno jej się przytyło ale nie może nic zrobić póki jej się wszystko nie unormuje bo nawet jakby nic nie jadła będzie tyć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora