Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 21:03   #5145
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja zeby ujednolicic kolor skory nog (siatka niebieskich zyl, popekane naczynka, podraznienia po goleniu, siniaki...) smarowalam nogi mieszanka podkladu z balsamem
Wiem, że w zeszłym roku Atqa w ten sposób spożytkowała nietrafiony krem BB
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja chciałam w tym roku opalić nogi, ale to ciężka robota Leżałam na kocyku z górną częścią ciała wysmarowaną pięćdziesiątką i w cieniu, a z nogami na słońcu z trzydziestką. Trochę złapało, ale to jeszcze nie to.

Nogi mam zielone, dlatego chcę zmienić kolor. Tak, jak cała jestem jasna, ale w ludzkim kolorze, tak nogi mam... no po prostu zielonkawe Z żyłami i bardzo, ale to bardzo widocznymi mieszkami włosowymi.

Dziewczyny, możecie mi polecić jakiś tani, łatwy w obsłudze bronzer? Chcę trochę wymodelować twarz, ale nie wydawać dużych pieniędzy, bo pewnie i tak będzie się kurzył.
Ja mam białoróżowe nogi i choć wiele osób może to niesmaczyć, chętnie je pokazuję światu Bardzo lubię swoją jasną karnację i nie zamierzam tego zmieniać Wprawdzie moje żyły są widoczne, ale nie odczuwam z ich powodu żadnego dyskomfortu

Z tanich bronzerów polecam ten z Alverde. Jaśniejsza część sprawdzi się u bladziochów. Nie zawiera pomarańczowych tonów Problem może być z dostępnością. Jeśli nie masz nikogo, kto może zrobić dla Ciebie zakupy w DMie, to z 3 euro zrobi się 30 zł+koszty przesyłki.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora