Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ból zęba i opuchlizna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-30, 13:32   #7
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: ból zęba i opuchlizna

Cytat:
Napisane przez kajusia95 Pokaż wiadomość
Kobietki pomóžcie !!! od kilku miesięcy miałam rope w dziąśle, zbytnio nie przeszkadzala, kiedys mialam tez takia, płlukałam dentoseptem i nie było śladu. Teraz próbowałam to jakoś delikatnie przycisnąć, troszke wypłynęło ale zrobił sie taki worek i ciągle cos tam było. Potem już jak przyciskałam bolało. A dziś jak wstałam zaczął boleć ząb przy dotykaniu, gryzeniu. Teraz tak strrrasznie ból się nasilił, że zaraz zacznę płakać ;( aż mnie przy uszach boli. ! wzięłam pyralgine, i troche przeszło, moja dentystka jest na macieżyńskim ale ma wrocic w kwietniu a ja straaasznie sie boje dentysty. boje sie znieczulenia! tej igly, bo kiedys ucieklam a potem trzeba bylo zab usunac co bylo koszmarem. ten zab co mnie boli byl leczony. nic nie widac po nim. A tak to teraz biore bez znieczulenia bo bardzo lubie te dentystke i jest b. delikatna. A moje pytanie brzmi: jak będzie wyglądało leczenie? jezuuu ja sie strasznie kanałowego boje, bo już raz to przeżylam i nie chce wiecej ;(((( mam 15 lat ;((( pomozcie, caly czas siedze z reka na policzku a jutro sprawdzian, i musze jeszcze prace na historie zrobic ;(((
masz dwa wyjscia albo isc do dentysty(poroponuje od razu)albo czekac az spuchnie ci pół twarzy i wyladujesz na pogotowie stomalogicznym suma sumarum swieta idą więc wniosek nasuwa sie sam co zrobić prawda ,a strach przed dentysta w takiej sytuacji niestety ale musisz schowac do kieszeni bo bedzie jeszcze gorzej a wtedy co????acha mówię to jako dentysta i absolutnie rozumiem Twoj strach ale zdrowie jest chyba wazniejsze niż strach
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując