Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 09:53   #4277
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Przy okazji, pojawiło mi się w głowie porównanie Kiedyś spotykałam się z facetem, który miał ewidentnie duży problem z dawaniem prezentów, nawet tych na większe okazje...chyba chodziło o oszczędzanie na swoje zachcianki Opowiadał, że szykuje coś niesamowitego, że prowadzi takie skomplikowane działania, a potem cisza i nic nie dostawałam Ewentualnie dostawałam jakąś pierdółkę totalnie od czapy, bo "nie wiedział, co mi może dać". Często wspominałam o swojej miłości do kosmetyków, bielizny, ciuchów, świeczek i innych, przeciętnie bystra osoba mogłaby łatwo trafić z drobnym prezentem, naprawdę
Kiedyś po kolejnej takiej sytuacji powiedziałam wprost, że chętnie dostałabym prezent, który chciałabym dostać. Jego odpowiedź totalnie mnie rozwaliła Stwierdził, że jego zdaniem dawanie prezentów, które ktoś chciałby dostać, jest bez sensu, bo nie ma niespodzianki, a jego zdaniem musi być, dlatego nigdy nie da mi niczego, co chcę - w domyśle: dam ci to, czego nie chcesz, albo nic! Hahaha
taki malenki sadyzm kontrolowany. wiem, ze lubisz,, ale nie dostaniesz... bo NIESPODZIANKA MA BYC. No chyba ze jakies poprzedniczki byly bardzo roszczeniowo-zyczeniowe i dostalas faceta z odziedziczona trauma zakupowa
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora