Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 10:13   #4280
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja natomiast spotykałam się kiedyś z facetem, który stwierdził, że na wesele nie zaprosi żadnych starych ciotek i babć bo to nie stypa tylko wesele, mają być młodzi goście i rodzice.

Potem, mówił, że w małżeństwie każdy ma mieć swój budżet na wszystko trzeba się składać po połowie a co komu zostanie to jego. Dawanie prezentów??? No proszę, sama możesz sobie kupić. Jak trzeba będzie kupić pralkę to albo sie składamy albo bierzemy raty i każdy spłaca po połowie, pieniądze na dziecko też każdy wykłada, raz loda dostanie od mamy raz od taty. A jak się z trzy razy spotykaliśy na mieście, to zawsze był strasznie głodny i akurat zapomnial kasy albo portfela. Raz kazał mi wyciągać drobne ze schowka i kupił sobie zestaw w macu a mnie nawet nie zapytał czy mam na coś ochotę, do dziś moja wtajemniczona rodzina i znajomi wspominają go sobie.....z sentymentem hehe.
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2015-04-17 o 10:14
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora