Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zioła
Wątek: Zioła
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-29, 21:12   #75
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Zioła

Cytat:
Napisane przez enderp Pokaż wiadomość
To ja, jako prawie specjalista dam pare uwag odnosnie stosowania ziol w ogolnosci..

Przede wszystkim, nie wierzcie mieszankom, ktore maja wiecej niz 7-9 skladnikow (teraz sie mowi nawet o powyzej 4) - za duzo tego, zeby mozna powiedziec co i jak dziala, a to tylko klopotu moze narobic (np. przy uczuleniu)

Nie nalezy ich stosowac zbyt dlugo - 6-8 tygodni to termin maksymalny (mozna przejsc na inne ziola / mieszanki)

Stosowac regularnie (tj. zazwyczaj codziennie lub dwa razy dziennie), efekty pojawiaja sie zwykle po okolo tygodniu.

I korzystac do woli, bo zdecydowanie warto, sam jestem wielkim zwolennikiem ziol i stosuje je na wiekszosc swoich i w calej rodziny problemow )
A może wiesz coś na temat działania herbatki z pokrzywy na włosy? A konkretnie czy to pomaga w przetłuszczaniu i zwiększeniu ich gęstości? Ja pokrzywę piję dosyć długo właśnie w tym celu, ale efektów nie widzę, jest też cały wątek o właściwościach pokrzywy, ale chciałam się upewnić, czy to faktycznie coś daje. Napisałeś, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie, więc się chciałam dowiedzieć (no chyba, że z tym specjalistą to był żart ).
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując