Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 18:01   #25
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
za temat, bo wiele osob uwaza, zeby tam dziewczynkom nie zagladac nie ruszac itp... a tu guzik prawda... trzeba zagladac, trzeba czyscic (oczywiscie wszystko delikatnie), ale jednak trzeba... my tez przeciez myjemy sie w tych okolicach

Karolina, wspolczuje przezyc... zwlaszcza twojej corci, bo to przeciez musialo bolec

Znajoma miala taki problem u swojej corki i sprawa byla zalatwiona przy znieczuleniu, wykonana przez ginekologa dzieciecego... nic na sile


co prawda ja mam 2 cory i nigdy problemu nie bylo, bo 1. ja sama zawsze sprawdzalam, czy dziewczynki maja tam czysto, 2. pediatra przy kontrolach tez sprawdza...



widzę że sugerujesz że nie myłam córki, nie sprawdzałam i dlatego to ma?!?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
mnie zarówno prywatna pediatra-neonatolog jak i państwowa pediatra o tym mówiły na pierwszej wizycie
a było to 4,5 roku temu
uprzedzały,że tak się może stać,poinstruowały jak dokładnie wymywać,żeby się nie bać,dokładnie rozchylać wargi a tą ewentualną błonkę smarować oliwką
widać dobrze trafiłam
myłam dokładnie, rozchylałam i :dupa:
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując