Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - domowe sposoby na cellulit
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-23, 23:00   #581
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
za masażer (z wysyłką) zapłaciłam 35zł
Wczoraj w końcu go dostałam w swoje łapska... auć jak to boli na najmocniejszym ssaniu
Jeżeli ten masażer próżniowy + zwykły masażer + pas wibrujący z sauną + ćwiczenia + czasem lód, peeling, żel antycellulitowy... nie pomogą to ja już nie wiem, co pomoże
Ale przyznam się, że mam obsuwę 3 dniową... niom nic nie robiłam przez 3 dni, bo byłam poza domkiem i nie było na to czasu


hej ja też piję dużo zielonej herbatki i wody mineralnej niegazowanej.
A odnośnie Twojego sposobu na cellulit - masz 100% rację, nic tak nie pomoże jak ruch, ćwiczenia, sport Ja sobie wyszukałam ćwiczenia na cellulit na youtube i zaczęłam stosować te, które najbardziej mi się spodobały... ale mimo wszystko postanowiłam się wspomóc masażerami, bo liczę na przyspieszenie efektu redukcji cellulitu
No proszę, to rzeczywiście nie jest drogo. To co piszesz na pewno pomoże! Tylko trzeba regularnie to robić - ćwiczenia, masaże itp. Ja jestem jak najbardziej za tym, by stosować kremy i masaże, ponieważ to bardzo poprawia wygląd skóry. Moja po takich zabiegach ujędrniła się, poznikały nierówności, stała się bardziej gładka. A to już poprawia samopoczucie! Do tego ćwiczenia i zostały mi drobne nierówności z tyłu w górnej części ud. Walczę dalej
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując