Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-20, 16:51   #1827
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;39773455]Kochane, któraś z Was stosowała naturalną bazę pod cienie Prime Focus i mogłaby się podzielić wrażeniami ? Szukałam opini wszędzie i jakoś nie mogę trafić, a nie wiem czy warto. [/QUOTE]
ja ja testuję od jakiegos czasu i na poczatku nie polubilysmy się w ogole to bylo zima...cienie po 4 h mialam zrolowane a u mnie to nie przejdzie i kombinowałam z Panią Olą z Costasy co by tu zrobić żeby się tak nie robiło no ale moje powieki jej nie polubily
teraz robie do niej kolejne podejscie jak jest cieplej i przyznam , że jest coraz lepiej i narazie sie nie roluje hehe troche boje sie jej uzywac pod mocniejsze makijaze bo nie ma nic gorszego jak zrolowane kolory , ale moze jak bede w domu siedziec to sprawdze najpierw
Jako korektor sprawdza sie fajnie

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym spróbować podkładów LL, ale zupełnie nie wiem jaki kolor wybrać. Mam jasną cerę. Aktualnie używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu buff i mogę powiedzieć, że odpowiada mi ten odcień. Nie odznacza się od szyi i wygląda naturalnie. Jaki odcień LL odpowiadałby RC buff?
A i chciałabym jeszcze zapytać czy warto inwestować w korektor LL? Potrzebne mi jest w miarę dobre krycie, bo ma plamki po pryszczach i ciągle nowe niespodzianki, które muszę ukrywać :/ A podkład podobno nie jest super kryjący, niestety. Jeśli chodzi o korektor to bardziej wolałabym ten beżowy niż zielony, ale zupełnie nie wiem czy warto. Czy ładnie zakryje i będzie się trzymał? Bo nie chciałabym nałożyć podkładu i korektora i stwierdzić, że moje niedoskonałości dalej widać.. Doradźcie proszę, bo dopiero zaczynam interesować się minerałami.
A i jeszcze dodam, że używam pudru Jadwiga i czy mogłabym ten puder stosować na podkład mineralny, żeby przedłużyć efekt?
nie ma potrzeby pudrowac puder,pudrem samo LL ma srednie krycie raczej i jesli masz jakies problemy to faktycznie warto zainwestowac w korektor .

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Ja używam 150 Buff i wydaje mi się, że jest to odpowiednik Blondie. Jednak pod Warm Peach też podchodzi. Mam oba i w sumie każdy mi pasuje, z tym że z tych trzech WP jest najbardziej żółty.
WP jest zdecydowanie żółty..sama go używam poprzednio miałam popcorn i o ile ciemniejszy raczej nie był( moze doslownie delikatny ton) to byl zdecydowanie zolty i na mnie o bylo zbyt widoczne bo ja raczej bardziej neutralna jestem

za to dla mnie genialne jest polaczenie podkładu LL z pudrem flawless silk...jeśli któraś z Was się nad nim zastanawiała to nie myślcie nad nim dlugo...cera wyglada tak pipeknie i siwezo...daje takie delikatny naturalny polysk zdecydowanie dla suchej/normalnej cery ja je mieszam razem
nizej na zdjeciu pokaze Wam jak cera ladnie wyglada..mam tu na sobie podklad zmieszany z flawless silk , na osciach stardust a na policzkach roz sunset


a co do problemow z rozami to czesto o nich czytam ale najczesciej pojawiaja sie one jak uzywamy rozu mineralnego na fluid..wtedy pigmenty mocniej sie lepia i latwiej o plamy , ale wystarczy porzdnie przypudrowac policzki zeby byly satynowe i wtedy delikatnie klasc roz..lepiej dolozyc niz przesadzic od razu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry3.jpg (37,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry4.jpg (45,8 KB, 31 załadowań)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując