Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 21:03   #3354
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Zdjęcia na blogu to tapeta + fotoszop

Ja jem słodycze. W ilościach duuuużo mniejszych niż kiedyś, chociaż nie byłoby dla mnie problemem zjedzenie naraz opakowania ptasiego mleczka No ale widzę, że jednak dieta (niestety alkohol chyba też) ma całkiem spory wpływ na stan mojej cery. Więc się staram ograniczać cukier, tłuszcz, czekoladę, smażone rzeczy, produkty pszenne, mleko - jednym słowem, wszystko co najlepsze

Aaa właśnie, może wy mi powiecie Słyszy się o tym, że mleko może mieć wpływ na pogorszenie stanu cery przy trądziku. Ale czy to tyczy się też produktów fermentacji takich jak śmietana, kefir, maślanka? Albo jogurty, sery?
zawartosc laktozy w produktach chyba kiedys Wiedzma pisala na blogu... wiem ze ser ma malo laktozy ale smietana ma duzo wiec to tez moze pogarszac stan cery... ja nie mam problemu zeby wywalic z diety absolutnie cale mleko wiec w sumie tez niezbyt sie juz tym interesuje

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Dlaczego jak coś jest dobre to wycofują

Ten też mnie interesuje i chyba go na allegro zamówię.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
jak przeczytalam ze kolor najjasniejszy jest rozowy to od razu, w sumie, go skreslilam
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora