Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prace pseudostylistek II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-18, 18:47   #430
sylwisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 76
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Sylwisiu- wątpię, żeby bany poleciały akurat za to
Ostrzeżenie pewnie padło za powielanie istniejącego wątku...
W punkcie 8.1 regulaminu dotyczącym kopiowania jest napisane, że dotyczy ono zdjęć innych użytkowniczek wizażu.pl
A skąd wiadomo ze nie z wizazu???


Cytat:
Napisane przez Kiciunia88 Pokaż wiadomość
Co do tej foty...jeśli ta osoba dopiero się uczy, to:
- jest samoukiem bez pojęcia o używaniu żeli i inszych takich instrumentów i bez poczucia estetyki
albo
- jest osobą po kursie która nic z kursu nie zapamiętała o używaniu żeli i inszych takich instrumentów i nie ma poczucia estetyki
Przecież to jest french na pół krótkiego paznokcia z prostą linią uśmiechu... I żelem jest pomalowane jak lakierem- takie mam wrażenie po rzuceniu niefachowym okiem na kciuk...
Dziewczyna dopiero się uczy? Hmmm...w takim razie mam, do Ciebie, Sylwisiu, pytanie- czy pozwoliłabyś aby autorka tego frenchyka w ramach doskonalenia się ćwiczyła na Twoich łapkach?
No bron Cię Panie Boże.
Nie musisz mi opisywać bo widzę
Tylko mówię ,ze może akurat się uczy
choć nie stwierdzam jednoznacznie.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez myszuana Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------






Też się jeszcze uczę, ale jeśli bym takie zrobiła, to na pewno bym się nimi na internecie nie chwaliła. Chyba, że złośliwa koleżanka by je wystawiła na pośmiewisko albo jakoś tak.
No prędzej jakoś tak.Bo nie sądze zeby autorka sama świadomie wkleiła takie coś
sylwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując