Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wella Koleston Blondy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-21, 20:56   #92
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Farbowałam się odcieniem 8.38 i nawet gdzieś wklejałam z niej fotki. Kolor jest na palecie zimnych kolestonów, ale na głowie jest ciepły. Jest to przepiękny złotawo-pszeniczno perłowy blond, ale na pewno nie wygląda chłodno. Możesz zrobić mieszankę 8.38 z 10.8 kolestona, wtedy uzyskasz poziom 9 , a złoto ochłodzi perła, czyli szary. Sama planuję taką mieszankę, ale chciałabym na 6% wodzie, tylko nie wiem jak to wtedy wyjdzie ( bo ja chcę ciemniejszy , bo mam bardzo słabe włosy ). Powinno się na 9% wodzie. Na razie jednak nie farbuję od sierpnia, nałożyłam z welli color touch 8/71, jest prawie identynczny jak mój naturalny i nie widać odrostów. Ale na wiosnę chcę spróbować 8.38 lub 7.38 pomieszać z 10.8. Daj znać jeśli się zdecydujesz i będę czekała na fotki.
Jestem naprawdę miłośniczką tych .38, bo są boskie.
Dzięki za wskazówki. Hm...póki co nie dawno farbowałam więc koloryzacja Kolestonem musi jeszcze poczekać ze 2-3 tygodnie. Też mam słabe włosy, do tego kręcone osłabione ciągłymi pasemkami dlatego siłą rzeczy musiałam przerzucić się na farby. Ja muszę na odrost zawsze użyć 9% bo ogólnie trudno jest je rozjaśnić samemu w domu. Te obecne są ok ale jakoś wydaje mi się, że bardziej chłodne lepiej by mi pasowały nie tak mdło z moją twarzą choć jak wspomniałam wyżej myślę, że ten odcień z końcówką ,38 będzie taki w sam raz Zdecyduję się na 9.38 i dam znać co i jak.

PS. Mam jeszcze pytanie w taki razie do Ciebie. Na jakie włosy naturalne go kładłaś? interesuje mnie dokładnie to czy kolor nie rudzieje ew. czy nie rudzieje szybko. Mój odrost( czy ogólnie jest taka tendencja) że dość szybko zmienia kolor nie wiem czy to wina farb Londy czy też ogólnie moich włosów. Dlatego jeśli już farbuję to nie ma mowy żeby kłaść farbę tylko na odrosty tylko zawsze na całość Mój naturalny to taki hmm poziom 7 raczej chłodny. Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2010-12-21 o 21:02
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując