Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-06, 22:29   #2865
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Do zapięcia stanika, to i tak długie! Ja jak prostowałam zawsze miałam jakoś do ramion. Raczej się nie kruszyły po prostu często je podcinałam.

Jutro też wybieram się do fryzjera ściąć te parę cm i może dziwna jestem, ale nie mogę się już doczekać. Uwielbiam włosy po fryzjerze(nawet jak mi utną za dużo) końcówki są wtedy takie fajne, że mogłabym je ciągle macać .


A miałyście może wrażenie, że po prostownicy włosy się szybciej przetłuszczają? Bo mi się tak zdawało

***


Widziałam Twoje włosy na wątku o wracaniu do naturalek i nie wiem, gdzie Ty tam coś między ciemnym blondem/jasnym brązem widzisz, bo wg mnie to jest zdecydowanie blond. Nawet nie ciemny, tylko po prostu blond!


a dziękuję może ja nie umiem tego obiektywnie ocenić, bo ja miałam wcześnije dosłownie białe włoski, i teraz mi się takie ciemne strasznie wydają, do tego mój tż też mówi,że ciemne są...mama teżciągle mówi,żebym wróciła do tych jaśniutkich i moze to dlatego tak sobie łeb nabiłam... są blond naprawdę???

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez foreverlove Pokaż wiadomość
własnie miaalam identyczna sytuacje i tez podcielam jakies 4, 5 cm i juz nie prostuje
dobrze zrobilysmy, teraz tylko czekac na efekty
mam nadzieje ze do lata wyhodujemy piekne,dlugie,zdrowe! wlosy!

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



a czy teraz zauwazylas ze zaczely rosnac?? i jak szybko ?

powiem ci że wydaje mi się, że szybko rosną, chociaż mam je mniej więcej w tym samm kolorze-odrosty i te kiedysfarbowane, moge zmierzyć odrost jaki mam po tym ponad roku, to wtedy będzie wiadomo, ale potrzebuję naturalnego światła, bo wtedy widać gdzie zaczyna się odrost, a gdzie kończą te, które wcześniej były farbowane...wgl to uważam,że rosły normalnie, ale po tym jak zaczęłam zażywać tran omega 3 z witaminami i minerałami to zaczęły szybciej rosnąć...ale może też sobie to wmówiłam, co jest w moim stylu, ja czasami coś sobie ubzduram i myślę,że tak jest
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora