Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 09:52   #541
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Już dość długo (kilka lat) używam kwasów z dobrym skutkiem,ale nie czuję się na tyle znawcą tematu,by coś doradzać... To delikatna i trudna materia;kwasem można wyrządzić sobie krzywdę.

Powiem tak: mi na rozszerzone pory z dość znacznym zanieczyszczeniem bardzo pomógł Diacneal Avene. Do kupienia w aptece. Myślę,że na początek będzie dobry,tylko trzeba stosować ostrożnie i rozważnie.

Natomiast z przebarwieniami walczę jedynie za pomocą vit. C i wysokich filtrów. Używałam kwasów cytrynowego i kojowego,ale nie widziałam efektów. Kuracja wit. C + filtry daje bdb efekty,ale potrzeba czasu by je dostrzec.

Teraz,kiedy moje pory i zaskórniaki są znacznie mniejsze,stosuję kwas migdałowy za namową mojej dermatolog i uważam,że migdał oczyszcza delikatnie acz skutecznie,przy okazji trochę nawilża i ogólnie kondycjonuje skórę.
Dzięki za szybką odpowiedź .
Niedawno zaczęłam pić aloes i mam coraz lepszą cerę. Ale rozszerzone pory chyba zawsze będą, taka moja natura .
Stosuję tonik z migdałkiem 5% i oczywiście do tego bloker -> tonik super działa na drobne zaskórniki.
Jak już będę mieć pewność, że wypryski się unormowały zajmę się za likwidację przebarwień. Nie omieszkam skorzystać z Twoich rad
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując