Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-14, 08:51   #1889
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Varietta Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Wklejam moje ostatnie zakupy:
1. Szampon Yes to tomatoes - zupełnie nie wiem po co, bo czekać będzie w dłuuugiej kolejce
2. Szampon Alma - kolejny do kolejki
3. Olejek Sesa - no więc próbowałam i mam mieszane uczucia. Po pierwsze śmierdzi jak najgorsza ruska woda toaletowa, trudno wytrzymać i niestety Babydream go nie zmywa. Zwykle po 3 dniach mam nadal świerze włosy. Myje je, żeby nie przeginać, ale spokojnie 4 dnia mogłabym sie ludziom pokazać. Tym razem 3 dnia czerwona ze wstydu do pracy szłam
4. Mydełka tuli: glinka mm, węglowe, owsianka gratis , marchewka, mleczne i kokos w mydelniczce,
5. Balsam tuli - ślicznie pachnie ,
6. Krem Sanoflore - cud, miód i orzeszki Stosuje od nie całego tygodnia i wyleczył mi skórę po tym co z nią zrobił ten potworny krem AMB. Został ostatni babrzący się pryszcz, reszta ślicznie się wygoiła. Jestem zachwycona!
To tyle póki co

Nad szamponem Amla sie też zastanawiam, ale coś mnie tknęło i w skład popatrzyłam :
Ingredients: AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, GLYCOL STEARATE, OLIVE OIL PEG-7 ESTERS, PARFUM, COCAMIDE MEA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM PEG-7 OLIVE OIL CARBOXYLATE, PHYLLANTHUS EMBLICA (AMLA) FRUIT EXTRACT, POLYQUATERNIUM-7, DIMETHICONOL, TEA-DODECYLBENZENESUFONATE, DISODIUM EDTA, LAWSONIA INERMIS (HENNA) LEAF EXTRACT, MELIA AZADIRACHTA (NEEM) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFCINALIS OIL, ACACIA CONCINNA (SHIKAKAI) EXTRACTM OCIMUM BASILICUM (TULSI) LEAF EXTRACT, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE

Niech mi kto mądry powie, czy ja te niebieskie składniki dobrze podejrzewam o najgorsze, czy to początki paranoi?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora