Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 17:04   #1037
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Mam awizo na dwa zwroty
Powinnam dostać dzisiaj dwie maski Holiki, listonosza widziałam, ale nic mi nie dał.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ha, jak dobrze zrozumiałam, to do mnei już paczuszka poleciała.

Zygmuś, mam pytanie: Dr Jart też poszedł, czy nie? Bo ja zamawiałam go bodajże latem z kimś-tam i to była pierwsza butla, to chyba doszła prawda? Bo tak liczę na testy w odpowiedniej dla mnie kolorystyce. xD Bo część wcześniejszych mych rozbiórek to drastycznie pewnie nie ten kolor co trzeba, ale to moja wina ofc.
Poleciała I to całkiem duża, będzie co testować
Z Jartem mam problem, bo gdzieś przy porządkach dobrze schowałam pudełeczko z odlewkami. Tak dobrze, że od dwóch tygodni nie mogę go znaleźć. A drugi słoiczek z Jartem nie chce się otworzyć. Jak tylko znajdę, to poleci kolejna przesyłka.
The Saem poleciał.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zygmusiu - ja widzę, że mam ponad 6 zł. nadpłaty. Może masz jakieś ciekawe próbeczki albo odlewki do odstąpienia w tej cenie? interesowałoby mnie coś np. ze Skinfooda (odcienie #1) albo coś w miarę kryjącego (oprócz Dr Jart, bo już testowałam ). Jest taka możliwość czy wolisz robić zwroty albo zostawić pieniądze na poczet ewentualnych kolejnych zamówień?
Mogę dorzucić próbki np SkinFood Platinum Grape Cell Essential BB Cream, SkinFood Red Orange Jelly BB Cream, albo trochę Celebonów do przetestowania. Coś się znajdzie

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-12-07 o 17:06
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora