Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Agnieszki dotyczący szminek w ciemnych kolorach np. wiśnia,czerwone wino
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-02-09, 08:25   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Do Agnieszki

Witaj Madziu [img]icons/icon40.gif[/img]
Na to wydawalo by sie proste pytanie odpowiedz jest dosyc zlozona.
Generalnie to bardzo zalezy Madziu jakim typem urody jestes i jak sie na codzien ubierasz. Jezeli masz np. ciemne wlosy i ubierasz sie nawet do pracy ze stonowana elegancja, to mysle , ze intensywniejszy kolor na ustach nawet do makijazu dziennego nie jest zadnym przestepstwem. wrecz przeciwnie mozesz wygladac bardzo, bardzo elegancko i sexy.
Ale jesli wolisz bardziej sportowe ubrania, a Twoj styl jest dosc luzny to moze tak byc, ze mocniejsza pomadka bedzie sie gryzc z caloscia i moze wydac sie zbyt wyzywajaca do makijazu dziennego.

Ale dla mnie takie porady gazetowe na dzien prosze tylko to a na wieczor to i nie inaczej , mozna wlozyc do lamusa. Kazda kobieta jest inna, ma inne potrzeby, odmienny styl. wazne jest przede wszystkim zebys Ty sie dobrze czula we wlasnej skorze.

Dlatego sama musisz to przeanalizowac i zastanow sie jaki generalnie jest Twoj styl codzienny, czy makijaz ( zwlaszcza ust) jest caly czas staranny i nienaganny. Przeciez zawsze mozesz cos zmienic i dopracowac calosc do perfekcji.

serdecznie pozdrawiam
Agnieszka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując