Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 08:40   #2624
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Witajcie wczoraj wgl na wizaż nie mogłam wejść od godziny 21
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny


Bunny gratuluję sukcesu (Gratulowałam już na blogu, ale i tu nie zaszkodzi )


Kotka17 Świetna ta Twoja świnka Cieszę się, że się zdecydowałaś na zwierzątko.
A propos życia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radzą. Nie orgazm jest najważniejszy, ale sama przyjemność jaką daje Ci bliskość z ukochaną osobą. Ja miałam podobnie po porodzie. Byłam bardzo obolała, trochę się bałam czy sobie nie zaszkodzę, ale też i się trochę wstydziłam. Wiadomo, po ciąży moje ciało nie było już takie samo jak przed. Ale jakoś razem z mężem poradziliśmy sobie z tym. Tobie też się uda. Przecież kochasz swojego faceta, a to jest najważniejsze. A to, że czasami się nie chce, to normalne. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Czasami jestem tak zmęczona po całym dniu zabaw z synkiem i pracą w domu, że marzę tylko o spaniu


Któraś z Was miała wypróbować krem z Isany na włosy. Nie pamiętam tylko kto Jestem ciekawa jak to się zmywa. No i czy coś to daje.


Zastanawiamy się z mężem nad wzięciem mieszkania na kredyt. Ale trochę mnie przeraża to spłacanie przez 30/40 lat. I jeszcze po podliczeniu wychodzi, że musowo spłacić ponad 100% wartości kredytu! Szok Ale innej możliwości przecież nie ma. Nie stać nas na kupno za gotówkę. A czy któraś z Was skorzystała z kredytu hipotecznego? I wiecie może, czy w tych blokach w nowym budownictwie płaci się czynsz jakiś?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



Nie każda kobieta ma w ciąży mdłości. Ja niestety miałam potworne. Męczyło mnie przez 4 miesiące, a czasami tak mocno, że nie mogłam nawet głową ruszyć, bo od razu mnie goniło.


Bunny a doradziłabyś mi jakiej odżywki użyć do moich paznokci? Strasznie się ostatnio rozdwajają. A ja się na tym nie znam zupełnie.
Ania my tez będziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieć trochę swojego wkładu własnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkają w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i mają bezczynszowe ale różne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytać, równiez opłaty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowałam się bo teściowa nie przepisała M. domu więc nie mamy pod co brać a jak bierzesz całą kwotę pod nowe mieszkanie to chyba już jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
My mieszkamy z rodzicami, ale czasami bywa to już dość męczące.

A brakiem mdłości zupełnie się nie przejmuj. To całkowicie normalne, że ich nie masz. Jak już pisałam, każda kobieta reaguje inaczej na ciążę. Jedna całą ciąże czuje się wspaniale, a inna okropnie. Tak to już jest. Najważniejsze, aby wyniki badań były dobre.
ja mieszkałam rok z teściowataka typową z kawałów w końcu postawiłam na swoim, nie budujemy się, więc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzyłam o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko pojaśnił i miałąm juz stosunkowo jasne. wygląda to tak.
odrost chwycił tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyciły to rozumiem- choć powinny choc troszkę pojaśnić, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wyglądam jak debil- w środku włosy są ciemne od nasady a całość nie jest w ogóle chłodna. taka beżowa bym powiedziała, ale to nei jest najważniejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne włosy. potem będę bawić się w wychładzanie.
Na pierwszym zdjęciu są mocno rudawe- ne są takie w rzeczywistosci.


Jestem smutna Jak Bunny nie pomozesz to dla mnie tylko przyciemnianie będzie
Równo masz te włoski, przynajmniej na zdjęciach tak wygląda kilka razy pomalujesz tą samą farbą jasną i wyjdą jasne
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
jak to się nie osypały? suszysz tak?

Emilia jaką farbą robiłaś?

U mnie Alfaparf po 22 zł, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
alfa za 22zł do dobra cena, ja chyba 30zł z przesyłką płaciłam ładnie farbuje, długo sie kolor trzyma tylko mnie trochę piekła...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
novelove trochę za duże te okulary Kształt ok, ale rozmiar...A jakie masz szkła do nich? Na focie widać jakby bardzo oko powiększały, jak przez lupę

Ja muszę sobie sprawić nowe przeciwsłoneczne- nie mogę nosić takich zwykłych Wymieniam szkła na korekcyjne. Tylko nie wszystkie modele się do tego nadają

bunny gratuluję miliona wejść
ja właśnie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciwsłoneczne noszę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora