Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-02, 11:34   #2637
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdjęcie załapał sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdjęcie tam sie robi
fajne butki, a co do pisiaka to cudny jest

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Kotka17 Świetna ta Twoja świnka Cieszę się, że się zdecydowałaś na zwierzątko.
A propos życia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radzą. Nie orgazm jest najważniejszy, ale sama przyjemność jaką daje Ci bliskość z ukochaną osobą. Ja miałam podobnie po porodzie. Byłam bardzo obolała, trochę się bałam czy sobie nie zaszkodzę, ale też i się trochę wstydziłam. Wiadomo, po ciąży moje ciało nie było już takie samo jak przed. Ale jakoś razem z mężem poradziliśmy sobie z tym. Tobie też się uda. Przecież kochasz swojego faceta, a to jest najważniejsze. A to, że czasami się nie chce, to normalne. W końcu jesteśmy tylko ludźmi. Czasami jestem tak zmęczona po całym dniu zabaw z synkiem i pracą w domu, że marzę tylko o spaniu
ja kocham zwierzęta nie wyobrażam sobie bez nich życia
Mam nadzieje ze z TŻ sie jakoś uloży a co do orgazmu... ja do tego tak bardzo nie dąze tylko on... ciągle sie pyta kiedy dąży i cały czas jakby chciał zeby to sie stało denerwując i stresując mnie przy tym ... nie moge jokoś tego z nim ulożyc ale postaram sie.. tylko ze dociera do niego zawsze jak coś sie stanie, niestety

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

Kotka


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Przeczytaj greya Albo może seksuolog by Ci pomógł się z tym uporać?

Bunny jak masz blisko Pepco to luknij sobie na te kajdanki, są czerwone i różowe, a kosztują tylko 7,99zł! No i wyczytałam na opakowaniu że mają dźwignię dzięki której można je otworzyć jak się nie ma kluczyka, więc Twój tż nie ma się czego bać
owszem ale do sexuologa mam 60km to za daleko i jeszcze płacić za wizyte, ale pewnie by mi pomógl, a co do tej ksiązki muszę sie zastanowić

kajdanki takie mam, i rzeczywiscie taki dzingielek do otwacia jest bo mam różowe i czerwone

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

hmm ANTONINA jak babcia mojego Tż -ta
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora