Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-09, 21:36   #34
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
-wiecznie istniejące podrażnienia po goleniu, wyglądające jak gęsta wysypka
A czego próbowałaś? U kogoś z takim problemem nie wystarczy byle jaki peeling, trzeba testować (mówię z doświadczenia). U mnie działa też żel aloesowy po i maść z wysoką zawartością mocznika z apteki (ale nie za wysoką, bo powyżej pewnych wartości zamiast nawilżać złuszcza, ja używam 10%)

Cytat:
Napisane przez Wampierz
Zawsze przykładam sobie dłonie do twarzy (nie opalam rąk) i porównuję jak duża jest różnica. Po kuracji kocanką i olejkiem z pestek malin jest lepiej.
Pod jaką postacią stosujesz kocankę? Hydrolat? Olejek z pestek malin nakładasz na skórę solo/z żelem hialuronowym?

Cytat:
Napisane przez Wampierz
W Anglii mnóstwo ludzi ma różowawą karnację - mówią na to różana (rosy) i potrafi być zachwycająca, niestety często skóra im więdnie szybko, ok. trzydziestki, prawdopodobnie przez brak ochrony.
Ja właśnie mam tego typu cerę.
I mam nadzieję, że profilaktyka+geny sprawi, że zachowam cerę w dobrym stanie jak najdłużej oraz że 22-23 lata to nie za późno by zacząć, bo wcześniej niestety jedyną dobrą rzeczą jaką robiłam dla cery było totalne unikanie słońca i wysypianie się. Nie mam jeszcze specjalnych zmarszczek mimicznych i właściwie to nie wiem czy to przypadkiem nie zasługa kilogramów, które mam do zrzucenia i po schudnięciu wygląd skóry się nie pogorszy. Na razie pracuje nad tym, żeby nie przesadzać i nie nakładać na twarz za dużo.

Cytat:
Napisane przez Wampierz
W pewnym momencie miałam straszny problem z pachami, aż nie mogłam pokazywać i na każdym zdjęciu wychodziło to potwornie, ale chyba nie była to tarczyca, bo kolana i łokcie miałam ok. Na pachy pomogło mi zastąpienie antyperspirantów łagodnym dezodorantem Alterry.
Zazdroszczę Ci, że możesz używać takich dezodorantów. Ja mam niestety ogromny problem z nadpotliwością i nie mogę używać delikatnych dezodorantów czy kryształów, a bardzo bym chciała. To, że pocę się bardziej w czasie upałów umiem jeszcze jakoś ścierpieć. Najgorsze jest to, że problem pod pachami mam praktycznie cały rok (przez 10 miesięcy w roku praktycznie tylko tak mam nadpotliwość). Powinnam używać blokera i pozbyć się wiecznych plam i może wtedy na co dzień wystarczyłoby coś delikatnego, ale boję się długookresowych skutków ubocznych, że to może mi w jakiś poważny sposób zaszkodzić.

Cytat:
Podobno na takie problematyczne nogi z żyłkami i przebarwieniami dobre są rajstopy w spray'u. Próbowałaś może kiedyś?
A znasz jakieś, które nie wpadają w żółć/złoto?

dziewczyny znacie jakiś bardzo jasny, chłodny róż (transparentny albo słabo napigmentowany, żeby był łatwy do nałożenia na szybko) wpadający w fiolet? miałam kiedyś coygirl z Maca, ale obecnie inwestuję bardziej w pielęgnację i szukam czegoś < 50zł
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując