Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-26, 08:41   #1954
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najpierw musza się połączyć z działem asortymentu . Pisałam do nich na fb ale odpowiedzi nie dostałam, więc się wkurzyłam i zadzwoniłam. U mnie sprawa wygląda tak, że zamówiłam w piątek zapach Toma Forda kiedy jeszcze nie było pomadki, w sobote zamówiłam ten sam po raz drugi już z pomadką i dziś te zamówienie z piątku ma być ale jeśli kolor tej gratisowej pomadki będzie fajny to nie odbiorę i niech wysyłają drugie dlatego muszę wiedzieć .
ale kombinacje

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie był u mnie kurier, myślałam, że znowu zapomniałam o jakimś zamówieniu, ale nie przyniósł wygraną emulsję micelarną z Cetaphilu o taką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...taphil-em.html

No to czekam tylko na moje buty


---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzieeeeń dobry! Ja zaczęłam tydzień od wizyty u dentysty było fajnie chciałabym coś kliknąć, ale forsy brak
niemożliwe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora