Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 12:51   #899
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5898887 6]Cześć

Anula Wiem, że jesteś tym żywo zainteresowana to informuję, że od wczoraj mamy nowa deskę Castorama się postarała i zdobyła u producenta. Zajęło to tylko miesiac


A i miałam dzisiaj wizytę domowa lekarza gdyż... mam ospę Nawet nie czuję się aż tak fatalnie, taka grypa w wersji light.
Dobrze, że byłam czujna i od paru dni siedzę w domu to chyba nikogo nie zaraziłam. Ale mnie gówniarz załatwił, no [/QUOTE]

Biedactwo Zdrówka

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zajarzyłam. Czyżbyś blizniaczkiem była? Dobrze kombinuję?


Ej... po tym zdjęciu to się chyba fetyszystką stóp stane.


No nie ma letko.
***
Ostatnio spytałam się położnej- czego potem żałowałam- co w wypadku, gdy nie będę mieć pokarmu... czy mam brać butelkę i mleko na porodówkę. A ta naskoczyła na mnie, że nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu, i ze to wszystko siedzi tylko w głowie kobiety. Ech...trochę się wystraszyłam, haha.
Zapytała się mnie też, czy wszystko naszykowane na szpitalny wojaż. Moja odpowiedź brzmiała... Koperta? Zniszczyła mnie wzrokiem. Zapomniałam, że nie zawsze wypada żartować. Żle oceniłam sytuację.
ale prukwa się trafiła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora