Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 18:14   #496
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Pokaż wiadomość
Ale to jest farba profesjonalna, a ja szukam farby drogeryjnej .
Poziom 12 to chyba najjaśniejszy? Mogę bez obaw nałożyć na włosy? Mam średni blond, lekko żółtawy a gdzieś czytałam, że po nałożeniu bardzo jasnej farby na ciepły odcień włosy mogą wyjść zielone. Nie znam się na tym, więc proszę o radę, najlepiej o konkretną farbę.
Mogę spróbować z L'Oreal Preference 10.21 STOCKHOLM? Rozjaśni?
Bo jak pisałam w poprzednim poście 9.1 VIKING nie rozjaśnił mi włosów.
tak. chociaż w zasadzie Syoss wypuścił ostatnio 13, mój przyjaciel na niej pracował i nic się nie stało. tak więc mogłabyś bez obaw. sama chłodziłam nią blond na poziomie 9.3
jeśli masz ciepły odcień- może wyjść zielony, jeśli nałożysz chłodny. nie chodzi tu o poziom a nr-y po kropce.
możesz spróbować tej dziesiątki. czytałam, że kilku osobom bardzo ładnie wyszedł, ale włosy jak to włosy- każde mają inaczej.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez rudaa66 Pokaż wiadomość
do sceeneQueen:hej to znowu ja.wlasnie dzisiaj poszlam do sklepu po farbe i znow utknelam...jest mnostwo odcieni brazu.okolo 6-7 nawet mi sie podoba.powiedz mi jeszcze tylko czy powinnam wybrac odcienie cieplejsze czy chlodniejsze?czy srednie czy ciemne brazy?Czekolada jest np srednia i ciepla a znowu trupla albo mrozna czekolada ciemniejsze...co bedzie dla mnie lepsze? Moje wlosy maja teraz co najmniej 3 odcienie.od blekitnego przez turkus do limonkowej zieleni...mam pelne gatki ze strachu..nie chce sie golic na lyso Jeszcze raz prosze o pomoc.Ogladalam tez filmik na youtube,gdzie dziewczyna farbowala z niebieskiego na braz. Nawet rozjasniacz nie wymyl niebieskiego z jej glowy lecz tylko go rozjasnil. Nalozyla braz na ten niebieski i w rezultacie wyszedl kolor krowiego placka czyli braz z zielona poswiata.Tego sie najbardziej obawiam
jasne, że jest taka opcja, że jakaś poświata będzie. dlatego z takich kolorów ludzie często robią deko. jeśli masz takie, całkiem uzasadnione, obawy- kup od razu dwie farby. mogą być te same. wzięłabym raczej średni, nie za ciemny brąz. ciemne brązy prawie zawsze, nawet przy krótszym czasie, kończą się czernią. ostatnio na zbliżonym do brązu rudym poziom 3/0 ciemny brąz wyszedł mi całkowicie czarny. ale tego akurat oczekiwałam. celuj w poziom 5, góra 4. przy 4 musiałabyś ciut skrócić czas, żeby nie było ciemności totalnej. co do tonów- zimne. niebieski też do nich należy, jak go zmieszasz np. ze złotymi- wyjdzie zielona poświata.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Jestem naturalną blondynką, ale ostatnio coś mnie ciągnie na ciemną stronę mocy Marzy mi się średni brąz, ale raczej kiepsko bym wyglądała :/ Szukam okazji, żeby przymierzyć jakąś perukę i sprawdzić czy mi pasuje A na teraz- chciałabym położyć taki średni blond z jaśniejszymi refleksami, ale chyba muszę jeszcze dojrzeć to tej decyzji, bo trudno będzie rozstać się ze złocistymi puklami
Próbuj Polecam Palette Deluxe 555. Piękny, jasny, złocisty brąz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:29 Powód: naprawa cytatu
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując