Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-27, 11:28   #1571
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
tak, najjaśniejszy z cool'ów. wybrałam więc po najjaśniejszym z trzech baz kolorystycznych cool, beige i buff. Zobaczę która mi najbardziej pasuje. choć mam wrażenie że są za jasne obym się myliła

-podkłady
cool- cool fair (matte)
beige- sandy fair (oryginal glo)
buff- fair neutral semi matte)



-róż
soft touch- czy on jest zupełnie matowy? bo chciałabym cos o subtelnej perłowości, ale nie brokatowym błysku.

-korektor
szukam jakiegoś jasnego, ale ciepłego, bo takie najlepiej maskują mi zaczerwienienia np wokół nosa. raczej nie perła, bo to mi się pod oczy nie sprawdza, jakoś tylko uwidacznia worki bo się światło załamuje podobał mi się ten sunlight color corrector (nie pearl sunlight), ale czy nie jest za ciemny przy tych podkładach? Bo wtedy zostaje multi intensiv (różowawy?)


I mam dodatkowe pytanie. Bo podobno połowa sukcesu to odpowiednie nałożenie minerałów. Czy do bezpłatnych próbek można coś dokupić, np pędzel? Czy warto? Czy lepiej kupić Inglota na miejscu?
sunlight jest zoltawy i swietny do maskowania cieni pod oczami, i sie wpapia w skore, dla Ciebie intensive far na maskowanie innych zaczerwien itp polecam. Szkoda ze zrazygnowalas z perfect bo mnie sie wydaje ze by byl idealny jako Twoj kolor. Multi intensive bedzie za ciemny dla Ciebie na 100%
Co do pedzla to warto tam kupic, jest teraz jeszcze -17% wiec kolo 25 zł bedzie kosztowal np flat top. a jest naprawdę duzo lepszy od inglota.
mysle ze te far beda za jasne dla Ciebie


Mariola to szybko otrzymalas reakcja na pędzle jak u wszystkich u mnie poczta w soboty nieczynna :/

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-27 o 11:31
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora