Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 18:10   #3196
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka
hej;**
mam problem moja skóra strasznie się łuszczy, schodzi płatami;/ aa to jest okropne jak mam nałożyć na to fluid;[ strasznie to widać.
uzywałam wielu masci, brevoxyl, ostatnim był benzacne, teraz od 2 tyg go odstawilam i zasuszam czasem punktowo spirytusem gule, bo strasznie mi wychodzą, a skóra dalej sie łuszczy ;//. uzywam do mycia garniera i za kazdym razem jak umyje znów;/ aa nie mam juz zadnego kremu nawilzajacego;/. skonczyly mi sie, uzywam jedynie toniku nuno przed nalozeniem fluidu, ale to za duzo nic nie daje;[ znacie jakies sposoby na maseczki? nawilzajace, badz cos zeby pomoglo. teraz nie mam $$ na kupno, tata mowi ze za duzo wydziwiam z tymi masciami, kremami ze na nic mi juz nie da;/////.
Bez dobrego kremu nawilżającego ani rusz. Dodatkowo żele z Garniera, te z serii przeciwtrądzikowej, podobno wysuszają, ale to tylko zasłyszana opinia. Lepiej szybko kup jakiś dobry krem. Jeśli wykombinujesz 10 zł polecam Ziaja Calma HLC - całkiem fajny jest.
Co do nieskobudżetowych nawilżaczy, na youtube oglądałam taki film http://www.youtube.com/watch?v=Rk4xd...e=channel_page Od momentu 2:28 dotyczy nawilżania, jednak sama tego nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez soulone
Bez dobrego kremu nawilżającego ani rusz.(...)
Haha, perfidna 'kradzież' tego zdania nie była zamierzona

Edytowane przez Fanata
Czas edycji: 2009-09-24 o 18:13 Powód: dopisek
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora