Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Motylowo i Dla Ferrgussonka:* cukrowo kolorowo:D Ostatnie na jakiś czas...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-30, 23:08   #32
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Motylowo i Dla Ferrgussonka:* cukrowo kolorowo:D Ostatnie na jakiś czas...

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ale ale ... Ja nie dyskutuje już Nie odwarze się nawet Haha!! To nieźle I dobrze Twoja mama mówi Ale powiem Tobie w tajemnicy , że Ja byłam rok temu zareklamować buty , i babka ze sklepu 'Jejuu! Ale Pani ma minee!' a Ja się patrzyłam na Nią normalnie A mam taki wyraz Twarzy zawsze , że wyglądam jakbym wszystkich ludzi miała żywcem zjeść Często też słyszę komentarze , że wzrokiem to bym zabiła haha!! Ale taka już Moja życiowa mina a zawsze myślałam , że mam sympatyczny wyraz twarzy A no Młoda jesteś przekochaną osobą , nie uważam abyś była straszna
Aaaaa mam to samo mój wyraz twarzy jest dość specyficzny i zazwyczaj przedstawia coś w styl "masz jakiś problem ku....?" hehehe Troszkę mi to przeszkadza bo często słyszę opinie by się uśmiechnąc bądź coś w tym stylu. Ale ja również nie taka groźna na jaką wyglądam.

Notabene Młoda moja mamusia też 152 cm a mina nietęga - w końcu po kimś to mam

Co do makijażu to widziałam go już duzo wcześniej, ale tak bardzo mi sie spodobał, że stwierdziłam - co bym nie napisała to i tak w pełni nie odzwierciedli tego co przeżyły moje oczka

Jak kilkinęłam w ten wątek to siłą rzeczy moja twarz nabrała promiennego uśmiechu - bo jak tu się nie uśmiechąc skoro tyle kolorków w jednym meijscu się zebrało i stworzyło tak niesmaowite dzieło

Motylek jest przepiękny...i drugi makijaż też zwala z nóg. piękna robota
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-10-30 o 23:09
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując