Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - allegro-tusze loreal volume shocking 19zl
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 16:55   #12
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: allegro-tusze loreal volume shocking 19zl

to prawda lecz nie jestem na tyle nierozważna by kupować u niedoświadczonych sprzedawców volume shocking za 19 zł, tym bardziej , że te tusze bardzo często są podrabiane
Raz zaryzykowałam i kupiłam bazę cils booster za 62 zł od enriczko, która nie była ss, i nie miała zbyt wiele komentarzy. Na szczęście baza była oryginalna U kosmetyk2004 - SS kupiłam serum advanced night repair guerlain 30 ml za 60 zł ( data ważności upływała za 3 msce ) Dodam, że w sklepie kosztuje 230 zł Raz mi się również udało kupić od SS juicy tubes Lancome za 24 zł i błyszczyk napewno był oryginalny, bo jem tonami, więc znam je na wylot U hurtowniczki również można cos upolować bo wystawia np. loreale od 1 zł więc cienie holographic kupiłam nieraz za 7-8 zł A kosmetyki ma napewno oryginalne Tak samo z magic_smile która sprzedaje revlony- ostatnio była promocja korektorów skinlights za 16 zł , emulsje skinlights za 16 zł ( w sklepie za 60 zł ) i wiele innych, więc nakupowałam tego trochę Jednak gdy kupuje się od kogoś z małą ilością komentarzy, lub co gorsza z negatywnymi komentarzami, to igramy z ogniem ... Najpewniejsi są SS = na nich nigdy się nie zawiodłam
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując