Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-09, 16:33   #135
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Silwenka bardzo się cieszę, że masz tak dobre wieści
Izotek to już "wyższa szkoła jazdy" ale wielu osobom pomógł, a jeżeli mówisz, że poprawa jest już po 15 dniach to wspaniale
Ja przez wysyp przedokresowy wróciłam do wierzbownicy...ona już ze mną zostanie chyba do końca mych dni ale pomaga. Po przeczytaniu wątku na LU zakupiłam też H2O2 w żelu i muszę stwierdzić, że to bardzo szybki pryszczobójca
poprawa w wyglądzie skóry, tutaj niby obłaże i codziennie rolluje skórę, a z drugiej strony jest jakby grubsza i wygląda na zdrową, różową skórę normalnego człowieka - po 2 tygodniach
ale zaskorniki, krostki, krosty, prosaki, gule nadal są i się pojawiaja nowe kiedy chca, na to trzeba bedzie poczekać, tak samo na ustąpienie łojotoku, nadal ejst jak było

ha, ja czekam na to, by wysypy przed okresem sie skonczyły
zobaczymy jak będzie, Tobie tez powodzenia z wierzbownicą

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;17072829] jeszcze nie wiem, które są dobre a które nie, nie wiem nawet od czego mam zacząć naukę tych wszystkich substancji, na składzie na wizazu już byłam, ogrom ciekawie wymawiający sie nazw ale może kiedyś podołam i nauczę sie odróżniać, które do czego i czy dobre czy niedobre [/QUOTE]

na poczatek warto wiedzieć, że na KWC filtry fotostabilne to te które umieszczone są w kategorii "Kremy ochronne - ultrawysoka ochrona anty-UV" - później poczytać pare tematów o filtrach i wsio wiadomo


Filtr z Polleny-Ewy wymaga czasu do obadania
czy zapycha czy nie zapycha itd
na razie użyłam go raz i po powrocie do domu z mroźnego i wietrznego 40minutowego spaceru, nie miałam n abuźce rumienia, więc ładnie chroni buzie (jako krem), a słoneczka nie było wtedy i nie wiem jeszcze jak sobie radzi, gdy promienie przypalają bezpośrednio twarz

to wymaga czasu, a ja na razie częściej używam Lirene'ki

pozdr
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując